>>>    NOVÝ JEDNODUCHÝ INZERTNÍ SERVER PRO BEZPLATNOU INZERCI A NABÍDKY SLUŽEB NEJEN PRO JIŽNÍ MORAVU    <<<

.
VOX ToneLab EX - Modelingový kytarový procesor
.
              
  • Kategorie:" Efekty "
  • Datum zveřejnění: 23/05/2017
  • Datum úpravy: 26/05/2017
  • Stát: Czech Republic
  • Kraj: Jihomoravský
  • Město: Mikulov
Popis inzerátu:
.

Představujeme nový ToneLab EX - nadupaný modelingový multiefektový pedálový procesor s technologií Valvetronix, speciálně přizpůsobený živému vystupování.

Hlavní vlastnosti:

Vysoce ceněná technologie VOX Valvetronix poskytuje dokonalý modeling aparátů a efektů
Nadupaný obvod Valve Reactor obsahuje lampu 12AX7 pro pravý lampový zvuk
200 okamžitě a snadno použitelných programů, všechny profesionálně naprogramované
100 uživatelských programů (25 banků, čtyři programy v každém banku)
100 přednastavených programů (25 banků, čtyři programy v každém banku)
obsahuje i 50 písničkových programů, které vytvářejí kytarový zvuk, použitý ve slavných skladbách
33 profesionálně snímaných modelů aparátů od vzácných, přes vintage, zakázkové či oblíbené a mnoho mnoho dalších
11 modelů kabinetů perfektně napodobujících ty originální jak v hloubce tak tónu, lze zkombinovat s jakýmkoliv modelem aparátu
45 špičkových efektů; lze použít až devět efektů najednou (včetně redukce šumu a expression pedálu)
11 samostatných distortion pedálů (použitých místo modelu zesilovače)
15 pedálových efektů (rozdělených mezi Pedal 1 a Pedal 2)
11 modulačních efektů
4 typy delaye včetně Tap Tempo delay
3 druhy reverbů
1 efekt redukce šumu
Klasická/impulzní chromatická ladička s dobře viditelným LED displejem, snadno viditelná na podiu
Ke zkoušení a nastavování efektu vám stačí stereo monitory. Nepotřebujete žádné další vybavení
Plnohodnotný VOX expression pedál poskytuje stabilní pedálové ovládání během živého hraní
Intuitivní konstrukce panelu umístila hlavu aparátu i efekty k vašim nohám a lze je pohodlně ovládat
Kompletně nezávislé sekce editování aparátů i efektů umožňují jednoduchou editaci
Amp/Line výstupní přepínač poskytuje optimální zvuk přes kterýkoliv aparát nebo systém
Amp Mode je nastaven pro připojení přímo do VOX, F nebo M kytarového aparátu
Line Mode poskytuje třípásmový ekvalizér pro ovládání tónu
AUX IN nabízí možnost jamování s oblíbenými skladbami přes CD, MP3 ad.
USB port poskytuje jednoduché spojení mezi efektem a vaším nahrávacím softwarem v počítači.
Výrobky s VOX Valvetronix jsou známé díky svému realistickému zvuku aparátů. Obvod Valve Reactor používá opravdovou lampu 12AX7 a vytváří ten klasický lampový zvuk. S novými možnostmi upravenými pro živá vystoupení je ToneLab EX nejnovějším multiefektovým procesorem série Valvetronix. Navazuje na nadupané modely aparátů a kabinetů Valvetronix, které už znáte, ale nyní k tomu navíc přidává 11 samostatných distortion pedálů. Tyto distortion pedály mohou být použity místo modelu zesilovače a poskytují opravdu širokou paletu tónů vhodných do mnoha stylů. Kromě již klasických modelů kabinetů nabízí ToneLab EX také plnou palbu prostorových efektů jako je modulace, reverb a delay, které umožňují dotvořit kytarový zvuk bez dalších zbytečných zařízení. Plnohodnotný VOX expression pedál zajišťuje stabilitu během hry. V intuitivním módu Stomp Box lze umístit na virtuální pedal board až šest efektů, ale s opravdovým ovládáním jako u stomp boxů! ToneLab EX je perfektním řešením pro živé koncerty pro kteréhokoliv kytaristu, který potřebuje multiefekt.

Lampový obvod Valve Reactor

ToneLab EX si v sobě nese nejdůležitější výhodu série Valvetronix: opravdový lampový zvuk triody 12AX7. VOX stvořil Valve Reactor kvůli víře, že zvukový charakter lamp může poskytnout pouze opravdová lampa. Tenhle jedinečný přístup firmy VOX umožňuje jednoznačně odlišit ToneLab EX a modelingovými produkty ostatních výrobců. ToneLab EX navíc generuje pohlcující silný zvuk, který nenapodobí žádný jiný multiefekt.

Propracovaná technologie aparátů a kabinetů

Během historie se objevilo několik aparátů, které inspirovaly kytaristy v každé éře a byly motivační silou na nespočetném množství památných koncertů. ToneLab EX poskytuje 33 různých modelů zesilovačů, mezi kterými najdete jak vintage modely, tak vyhledávané zakázkové modely, dnešní high-gain zesilovače a samozřejmě zesilovače firmy VOX. Jedenáct modelů kabinetů perfektně reprodukuje hloubku, odezvu i resonanci kombinací zesilovačů a reproboxů. Kombinací různých zesilovačů a kabinetů dostanete 363 možných párů zesilovač/reprobox.

33 modelů zesilovačů:

Clean, Cali Clean, US Blues, US 2x12, VOX AC15,VOX AC30, UK Rock, UK Metal, US Hi-Gain, US Metal, Boutique Metal (tři možnosti od každého).

11 modelů kabinetů:

Tweed 1x8, Tweed 1x12, Tweed 4x10, Black 2x10, Black 2x12, VOX AC15, VOX AC30, VOX AD120VTX, UK H30 4x12, UK T75 4x12, US V30 4x12.

Samostatné efekty

ToneLab EX poskytuje také množství "pedálových" efektů jako je overdrive, distortion a fuzz. Navíc ke všem klasických efektům má ToneLab EX také nejnovější převratné efektové jednotky. Tyhle pedály mohou být použity před lampovou sekcí místo modelů zesilovačů. K ucelenému editování zvuku efektů jsou k dispozici knoby GAIN, TREBLE, MIDDLE a BASS.

11 modelů samostatných efektů:

Tone Drive, Brit Lead, Fat Dist, Metal Dist, Rock Planet, Tube DX, Big Fuzz, VOX Tone Bender, Octa Fuzz, Techno Fuzz, Crusher

Profesionální efekty

Efekty jsou nezbytnou součástí každého kytarového zvuku. K 11 samostatným efektům, o kterých byla řeč výše, poskytuje ToneLab EX dalších 34 efektů (což je dohromady 45 efektů). Ty zahrnují typy, které často vyžadují dnešní kytaristé, jako je VOX wah, spousta klasických efektů a i studiové rackové efekty. Všechny lze intuitivně nastavovat knoby a i začátečník bude schopen nastavit si svůj vlastní zvuk. Jsou tu čtyři typy delaye (včetně nastavení tempa) a tři druhy reverbu, s unikátním knobem, který umožňuje simultánní výběr druhu efektu a jeho poměr. Navíc tu je redukce šumu, které se hodí, když používáte nastavení high-gain.

Pedal 1 modely (4 typy):
Comp, VOX V847 Wah, Tone, Energizer

Pedal 2 modely (11 typy):
VOX 845 Wah, Brn Octave, Acoustic, Ring Mod, U-Vibe, Classic+, Tube OD, Blue Driver, Gold Drive, Org Dist, Germanium Fuzz

Modulace/Delay modely (11 typů):
CE Chorus, Multi Chorus, Flanger, Org Phaser, Twin Trem, Vibrato, G4 Rotary, Slow Attack, Pitch, Filtron, Talking Mod

Delay modely (4 typy):
Analog Delay, Tape Echo, SDD-Delay, Multi-Delay (with Tap Tempo)

Reverb modely (3 typy):
Spring, Room, Hall

Redukce šumu: (1 Type)

200 nastavených programů, včetně nastavení pro 50 skladeb

100 přednastavených programů je připraveno k okamžitému použití. Každý z nich citlivě kombinuje model zesilovače nebo efektu s modelem kabinetu a dalšími efekty tak, aby přesně odpovídal zvolenému stylu a technice hry. Profesionální tým zvukových inženýrů VOX vytvořil 100 těchto programů. V této skupině je také zahrnuto 50 přednastaven skladeb. Tato nastavení skladeb jsou přesné kopie kytarových zvuků, které definovaly klasické kytarové pecky – skladby, které zná každý. Jejich použitím si i kytaristé, kteří nejsou zvyklí na multiefekty, užijí všestrannost zvuku ToneLab EX. Navíc je tu dalších 100 uživatelských programů, které vytvoříte přesně podle svých požadavků na zvuk.

Odolné a pevné, s plnohodnotným expression pedálem VOX

ToneLab EX je uložen v pevném kovovém šasi a nabízí také plnohodnotný expression pedál, který poskytuje ovládání wah a volume efektů v reálném čase. Tento pedál lze ale také použít k ovládání parametrů dalších efektů. ToneLab EX obsahuje také populární funkci Quick Assign, kterou si vypůjčil z předešlých modelů ToneLab. Parametr, který právě editujete, lze díky této funkci snadno přenést do pedálu, takže je snadné měnit funkci expression pedálu kdykoli chcete.

Intuitivní ovládání se dvěma módy pokládá k vašim nohám skvělý zvuk

V módu Program Select se pedálové spínače používají pro vyvolání banku a výběr programu. ToneLab EX také poskytuje Stomp-Box mód, ve kterém jsou efekty použité v daném programu přiřazeny k jednotlivým pedálům, takže kterýkoliv efekt lze individuálně zapínat a vypínat při hře. Tento mód je ideální, pokud používáte ve skladbě tytéž efekty a potřebujete například jenom přidat delay do sóla. Jednoduše zapnete delay místo abyste museli nastavovat dva programy. Tenhle druhý mód jednoduše změní ToneLab EX ve virtuální pedal board. Každý z efektů je kvalitně modulován a nezadá si s těmi samostatnými, nicméně stále tu je výhoda pohodlného uložení v jednom jednoduchém procesoru.

Nezávislý, se dvěma zabudovanými stereo reproduktory

Je to poprvé, co firma VOX zabudovala do ToneLabu miniaturní stereo reproduktory, které umožňují pohodlné poslouchání zvuku, aniž byste museli zapojovat aparát nebo sluchátka. Je to velice praktické ve chvíli, kdy potřebujete na poslední chvíli něco změnit nebo pro domácí programování. Každý reproduktor má vlastní 0,3 Watt zesilovač.

Jednoduché ladění

ToneLab EX obsahuje normální i impulzní chromatickou ladičku. Díky novému podsvícenému LED displeji ji lze vidět i na potemnělém jevišti. Ve srovnání s předešlými modely ToneLab nabízí EX podstatně preciznější ladění. Ke standardnímu módu ladění je tu i impulzní mód. Součástí jsou i funkce Mute a Bypass, které ladění usnadňují.

Všestranné vstupy a výstupy

Výstupní jack poskytuje přepínání výstupu Amp/Line podle toho, která možnost je v dané chvíli optimální. Pro natáčení, zapojení do koncového zesilovače nebo zapojení přímo do mixážního pultu použijte polohu Line a využijte koncového ekvalizéru ke konečné úpravě zvuku. Když zapojujete ToneLab EX přímo do kytarového aparátu použijte polohu Amp a vyberte si buď nastavení VOX (pro aparáty VOX), F (pro aparát s otevřenou zadní deskou amerického typu se spíše čistým zvukem) nebo M (když používáte typický britský aparát se samostatným zesilovačem a kabinetem). Tato funkce zajišťuje, že maximálně využijete zvukové možnosti ToneLab EX. Jack AUX IN umožní připojit externí audio zdroj – třeba CD nebo MP3 přehrávače – a díky tomu lze jamovat s oblíbenými skladbami. ToneLab prostě poskytuje kytaristům to největší pohodlí.

USB audio rozhraní

ToneLab EX obsahuje ASIO kompatibilní USB audio rozhraní, které je vhodné pro každý typ počítače. Lze ho použít s jakýmkoli DAW softwarem ke snadnému natáčení audio stop. Přiložena je i softwarová knihovna, která zjednodušuje přenos dat mezi uživateli. Navíc si můžete založit různé knihovny zvuků pro různé hudební styly! Softwarová knihovna je ke stažení zdarma na stránkách VOX – a funguje jak s Windows tak s Mac.


Mobil:: 723576885
E-mail:: j.h@wo.cz

Vlastnosti produktu

VOX Valvetronix
VOX ToneLab EX
Vote
Hodnotit 2 hodnocení

Youtube video

Share by email Share on Facebook Share on Twitter
.

Užitečné informace
  • Vyhněte se podvodům placením pomocí PayPal
  • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
  • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
  • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"