>>>    NOVÝ JEDNODUCHÝ INZERTNÍ SERVER PRO BEZPLATNOU INZERCI A NABÍDKY SLUŽEB NEJEN PRO JIŽNÍ MORAVU    <<<

.
Apartmán Pohoda - Nový Přerov
.
              
 • Kategorie:" Domy, apartmány "
 • Datum zveřejnění: 09/05/2017
 • Datum úpravy: 10/05/2017
 • Stát: Czech Republic
 • Kraj: Jihomoravský
 • Město: Nový Přerov
 • Ulice a č.p., PSČ: 69181
Popis inzerátu:
.

Apartmán „POHODA“

Vítáme Vás na našich stránkách kde bychom Vám rádi představili naše apartmány POHODA.

Jde o nástavby nad vinnými sklípky ve sklepní uličce obce Nový Přerov, která se nachází asi 12 km od Mikulova. Obec leží téměř na samotných hranicích s Rakouskem, které můžete navštívit přes místní turistický hraniční přechod.


Dva apartmány stojí vedle sebe (č.1 a č.2), zbylé dva apartmány v č. 3 jsou od nich vzdáleny 4 min. vycházkové chůze. Každý z apartmánů je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC, sprch. kout, umyvadlo), plně vybavenou kuchyňskou linkou (lednice, dvouplotýnková varná deska, elektrická nebo mikrovlnná trouba). Kapacita apartmánů: č. 1 - 4 lůžka, č. 2 - 4 lůžka s možností přistýlky, č. 3 - 2 x 3 lůžka.

U apartmánů je možnost posezení na přilehlých terasách s výhledem na místní vinice. Cyklisté si mohou svá kola uschovat v dřevěném uzamykatelném přístavku, který je součástí budovy č. 1, nebo v suterénu pod budovou č. 3. Ti, kteří přijedou bez kol, si mohou od nás zapůjčit 3 cyklistická kola (2x pánské zn. Dema a McKenzie, 1x dámské zn. McKenzie)

Pro ty, kteří i na dovolené myslí tu a tam na práci je k dispozici možnost připojení k internetu přes WIFI.

Devizou Nového Přerova je „božský“ klid, který je narušen jen ševelením galusek cykloturistů, kteří obcí i kolem obce projíždějí po značených cyklotrasách – Cyklistická stezka Brno – Vídeň, Mikulovská nebo Moravská vinná stezka. Zdejší okolí nabízí mnohakilometrové nenáročné úseky jak pro cykloturisty, tak i pro vyznavače in-line bruslení. Proto neváhejte a přivezte si s sebou svá kola nebo brusle. Pro milovníky koní můžeme dohodnout vyjížďky po zdejších koňských stezkách nebo třeba i do sousedního Rakouska kolem tamních sklípků..

Pokud svou dovolenou pojmete sportovně, pak jistě oceníte při večerním odpočinku úchvatné západy slunce, které můžete sledovat od místních sklepů se sklenkou dobrého vína v ruce


Mobil:: 737 856 250
E-mail:: info@apartmanpohoda.cz
Vote
Hodnotit 3 hodnocení
Share by email Share on Facebook Share on Twitter
.

Užitečné informace
 • Vyhněte se podvodům placením pomocí PayPal
 • Nikdy neplať pomocí Western Union, Moneygram nebo pomocí jiné anonymní platební služby
 • Neprodávej ani nenakupuj mimo svou zemi. Nepřijímej šeky, které nepocházejí z tvé země.
 • Tento web neručí za platby, ani platby nevyřizuje. Také neposkytuje žádné záruky za prodávané položky, dopravu, úschovu, a neposkytuje "ochranu kupujícího" nebo "cerifikaci prodejců"